proje danışmanlığıdevlet destekleri, teşvik ve proje...

Proje Danışmanlığı
Kosgeb Destekleri, Kalkınma Ajansı Destekleri, Kırsal Kalkınma Destekleri, Tubitak Destekleri, Ekonomi Bakanlığı Destekleri, Turquality Destekleri, EBRD Banka Destekleri Danışmanlık Hizmetleri

Devlet Destekleri, özel sektör ve kamu kuruluşlarının faaliyet konularında güçlendirilmesi ve uluslararası rekabetçiliğin geliştirilmesi amacıyla uygulamaya koyduğu ekonomik politika araçlarıdır.

hizmet kapsamı

Bu gibi desteklerdeki amaç, ekonomi piyasasındaki tasarrufları yatırımlara yönlendirmek suretiyle, katma değeri yüksek, ileri ve uygun teknolojileri kullanarak bölgeler arası dengesizlikleri gidermek, istihdam yaratmak ve uluslar arası rekabet gücü sağlamak için işletmelerin ekonomik açıdan desteklenmesidir.

Devlet destekleri ve teşvik konularında Ceonorm Danışmanlık olarak 6 yılı aşan tecrübemiz ile siz değerli işletmelerimize danışmanlık, proje hazırlama ve proje yönetimi çözümleri sunmaktayız. Bu kapsamda yer alan hizmetlerimizi Kosgeb Destekleri, Kalkınma Ajansı Destekleri, Kırsal Kalkınma Destekleri, Tubitak Destekleri, Ekonomi Bakanlığı Destekleri, Turqality Destekleri, EBRD Banka Destekleri oluşturmaktadır.

Devlet destekleri ve teşvikler hakkında danışmanlık, proje hazırlama ve proje yönetimi çözümlerimiz için sağda bulunan menüden ilgili hizmeti seçerek içeriği görüntüleyebilirsiniz. Konu hakkında danışmanlarımıza ulaşarak birebir bilgi almak için ise sayfanın alt kısmında bulunan TALEP BAŞVURUSU bölümünden ihtiyacınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Talebinize ilişkin danışmanlarımız tarafından gerekli değerlendirme yapılarak tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

şuan hizmetlerimizi incelemektesiniz. talep oluşturmak için...