bilişim danışmanlığıweb site, sosyal medya ve diğer tüm bilişimler...

Bilişim Danışmanlığı
Web site grafik geliştirme, arayüz/altyapı kodlamaları, sosyal medya profil ve paylaşım kitleri, kartvizit, broşür, katalog, SEO(Google'da üst sırada çıkma), mobil uygulama v.b. Bilişim Hizmetleri Danışmanlığı

Ceonorm Danışmanlık olarak son yıllarda bilişimin, markaları nasıl hızlı büyüttüğü konusunda analizler yapıyor, bilişimi, ar-ge çalışmalarımız içine dahil ediyor ve markanızı büyütmek için grafik, yazılım, danışman ekibimizle size paket halinde çalışma ve öneriler sunuyoruz. İşte hizmetlerimiz…

web site hizmeti

İnternet dünyasında nasıl bir kimlik ve rol ile yer almak istiyorsanız, o hedefe yönelik en fonksiyonel ve estetik siteler tasarlamak ana ilkemizdir. Karşılıklı görüşmelerimiz sonucu ürününüz, hizmetiniz, kurumsal kimliğiniz ve hedefleriniz analiz edilerek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun web tasarımı ile sitenizi tanımlıyoruz.

Kurumsal Web Sitesi
Hedefinize ve isteklerinize yönelik tasarım başlıklarımızı belirleyip, ön çalışmamızı onayınıza sunuyoruz.

İstediğiniz Tüm Özellikler Birarada

 • Responsive Tema özellikleri
 • Sosyal Medya Hesaplarınızla Tam Entegrasyon
 • Kolay Ürün Güncelleme
 • 100% Mobil Uyumlu Temalar

İhtiyaçlarınıza Yönelik Kurumsal Web Tasarımı Çözümleri

İnternet dünyasında nasıl bir kimlik ve rol ile yer almak istiyorsanız, o hedefe yönelik en fonksiyonel ve estetik siteler tasarlamak ana ilkemizdir. Karşılıklı görüşmelerimiz sonucu ürününüz, hizmetiniz, kurumsal kimliğiniz ve hedefleriniz analiz edilerek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun web sitesini tanımlıyoruz.

Hedefinize ve isteklerinize yönelik tasarım başlıklarımızı belirleyip, ön çalışmamızı onayınıza sunuyoruz.
Karşılıklı görüş alışverişi sonucu onay verdiğiniz taslağı yayına hazırlıyoruz. Yönetim paneli vb kullanımlar için gerekli olan tüm doneleri ve bilgilendirmeleri tarafınıza yaptıktan sonra sitenizi yayına sunuyoruz.

Web Tasarımı Aşamaları

 • Hedef Analizi
 • Bilgilerin toplanması
 • Alternatif çözüm önerileri
 • Çalışma akışının takdim edilmesi
 • Teklif hazırlama ve onaylama
 • Ön taslağın oluşturulması ve sayfaların tespiti
 • Kodlama ve görsel tasarımın uyumlaştırılması
 • Bilgi ve içeriğin girilmesi
 • Web sitenin yayınlanması

Web sitesi çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için sayfanın alt kısmında bulunan TALEP BAŞVURUSU bölümünden ihtiyacınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Talebinize ilişkin danışmanlarımız tarafından gerekli değerlendirme yapılarak tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Google SEO hizmeti

Google SEO Nedir?

Google Adwords Qualified Company SEO (Search Engine Optimization), ürün ve hizmetlerinizin ideal bir şekilde arama motorlarında kullanıcıların baktıkları ve ziyaret ettikleri alanlara pozisyonlanmasını sağlar. Önemli olan, şirket ve web sitenizin isminin yanında anahtar kelimelerinizin arandığında da hedef kitlenize ulaşılmasıdır.

Doğru ve arama motorları kriterlerine göre yapılmış Arama Motoru Optimizasyonu etkili online marketing için en önemli noktadır. Büyük arama motorlarında ilk arama sonuçlarının arasında bulunmak sitenizi çok sayıda kullanıcı tarafından ziyaret etmesini garanti eder. İsabetli SEO – Arama motoru optimizasyonu ile Web siteniz arama motorlarında dikkat çekmeyen bir siteden favori bir site haline gelir.

Uygun SEO optimizasyonu olmadan web siteniz iyi bir içeriğe sahip olsa bile, arka sayfalara pozisyonlanma veya yanlış anahtar kelimelere atanma ihtimali çok güçlüdür. SEO, Arama motorlarında üst sıraları elde etmek ve doğru hedef kitleye ulaşan anahtar kelimeleri optimize etmek için tüm fırsatları sunmaktadır. Optimal bir SEO uygulanmasında web sitenizin yapısı, Google ve diğer arama motorlarında anahtar kelimeleriniz ile en iyi bulunabilirliğini sağlayacak şekilde düzeltilir.

SEO – Arama Motoru Optimizasyonu tam olarak uygulandığında ne olur?

Doğru ve arama motorları kriterlerine uygun yapılmış arama motoru optimizasyonu bulunabilirliğinizi kolaylaştırarak ziyaretçi sayınızı ve ziyaretçi kalitenizi arttırır.

Google SEO konusunda danışmanlık çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için sayfanın alt kısmında bulunanTALEP BAŞVURUSU bölümünden ihtiyacınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Talebinize ilişkin danışmanlarımız tarafından gerekli değerlendirme yapılarak tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

mobil uygulama

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama geliştirme, düşük enerjili ve taşınabilir cihazlar için uygulama yazılımları geliştirme sürecidir. Bu uygulamalar cihazlar üzerinde kurulu bulunabileceği gibi, mobil yazılım dağıtım platformlarından ve uygulama merkezlerinden de edinilebilir. Mobil uygulama geliştirme aynı zamanda mobil platformlar üzerinde çalışan tarayıcılar için web tabanlı uygulamaların geliştirilmesini de kapsar. Mobil yazılımlar hedeflenen cihaz ve işletim sistemine bağlı olarak farklı platform ve programlama dilleri kullanılarak geliştirilir.

En yaygın mobil yazılım platformları şunlardır:

 • Windows Phone
 • Android
 • iOS
 • BlackBerry
 • Symbian
 • WebOS

Ceonorm Danışmanlık, hem web tabanlı yazılım geliştirme, hem de mobil uygulamalar konusunda en güncel, yaygın ve kaliteli araç ve metodları kullanarak müşteriye özel yazılımlar geliştirmektedir.

Mobil uygulama alanında, Windows Phone, Android, iOS, BlackBerry, MeeGo ve WebOS işletim sistemleri üzerinde çalışan platformlar için geliştirilen özgün altyapı üzerinde yapılan çalışmalar ile hızlı ve etkin çözümler sunulmaktadır. Platforma özel uygulamalar dışında mobil tarayıcılar üzerinde çalışan özel web tabanlı uygulamalar geliştirilmektedir. Bütün yazılım çözümlerinde iletişim, iş ve veri katmanlarına verilen önem ile birlikte, sunum katmanına gösterilen özen sayesinde kullanıcı dostu ve güvenilir uygulamalar oluşturulmaktadır.

Mobil yazılımlar konusunda ki çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için sayfanın alt kısmında bulunan TALEP BAŞVURUSU bölümünden ihtiyacınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Talebinize ilişkin danışmanlarımız tarafından gerekli değerlendirme yapılarak tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

şuan hizmetlerimizi incelemektesiniz. talep oluşturmak için...