tubitak destekleri

Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı (TEYDEB), teknolojinin toplumsal faydaya dönüşme sürecini hızlandırmak amacıyla, ülkemiz sanayi kuruluşlarının araştırma-teknoloji geliştirme ve yenilik faaliyetlerini desteklemek amacıyla kurulmuştur. Böylelikle, ülkemiz kuruluşlarının araştırma-teknoloji geliştirme yeteneğinin, yenilikçilik kültürünün ve rekabet gücünün arttırılması hedeflenmektedir. TEYDEB, bahsedilen hedefler doğrultusunda, destek programları tasarlamakta ve yürütmektedir.

TEYDEB Bünyesindeki Sanayiye Yönelik Destek Programları (2015 Yılı)

  • 1501 – Sanayi Ar-Ge Projeleri Destekleme Programı
  • 1509 – Uluslararası Sanayi Ar-Ge Projeleri Destekleme Programı

Bu programlara ilişkin açıklamalara aşağıdaki butonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Proje fikrinizi yukarıda bulunan TEKLİF İSTEYİN butonuna tıklayarak yazın, projenize nereden ve nasıl destek alabileceğinizi uzmanlarımız size bildirsin. Sorularınıza mutlaka cevap verilecektir. Daha detaylı bilgi almak için 0342 360 19 33 nolu telefon numaramızı arayabilirsiniz.

tubitak

TÜBİTAK (Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu), Türkiye’de bilim ve teknolojiyi teşvik etme, yönlendirme ve popülaritesini artırmayı amaçlayan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın yetkili yönetim merkezidir.

hizmetlerimizi incelemektesiniz. talep oluşturmak için...