mobil uygulama geliştirme

mobil uygulama geliştirme

Mobil uygulama geliştirme, düşük enerjili ve taşınabilir cihazlar için uygulama yazılımları geliştirme sürecidir. Bu uygulamalar cihazlar üzerinde kurulu bulunabileceği gibi, mobil yazılım dağıtım platformlarından ve uygulama merkezlerinden de edinilebilir. Mobil uygulama geliştirme aynı zamanda mobil platformlar üzerinde çalışan tarayıcılar için web tabanlı uygulamaların geliştirilmesini de kapsar. Mobil yazılımlar hedeflenen cihaz ve işletim sistemine bağlı olarak farklı platform ve programlama dilleri kullanılarak geliştirilir.

En yaygın mobil yazılım platformları şunlardır:

  • Windows Phone
  • Android
  • iOS
  • BlackBerry
  • Symbian
  • WebOS

Ceonorm Danışmanlık, hem web tabanlı yazılım geliştirme, hem de mobil uygulamalar konusunda en güncel, yaygın ve kaliteli araç ve metodları kullanarak müşteriye özel yazılımlar geliştirmektedir.

Mobil uygulama alanında, Windows Phone, Android, iOS, BlackBerry, MeeGo ve WebOS işletim sistemleri üzerinde çalışan platformlar için geliştirilen özgün altyapı üzerinde yapılan çalışmalar ile hızlı ve etkin çözümler sunulmaktadır. Platforma özel uygulamalar dışında mobil tarayıcılar üzerinde çalışan özel web tabanlı uygulamalar geliştirilmektedir. Bütün yazılım çözümlerinde iletişim, iş ve veri katmanlarına verilen önem ile birlikte, sunum katmanına gösterilen özen sayesinde kullanıcı dostu ve güvenilir uygulamalar oluşturulmaktadır.

Mobil yazılımlar konusunda ki çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için sayfanın alt kısmında bulunan TALEP BAŞVURUSU bölümünden ihtiyacınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Talebinize ilişkin danışmanlarımız tarafından gerekli değerlendirme yapılarak tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

mobil uygulama geliştirme

Günümüzde hemen hemen herkesin yanına almadan dışarı çıkamadığı smartphone ( akıllı telefon ), tabletler gibi cihazlara özel olarak kodlanmış ve tasarlanmış  yazılımlara “Mobil Uygulama” denmektedir.

hizmetlerimizi incelemektesiniz. talep oluşturmak için...