turquality destekleri

TURQUALITY® Destek Programı kapsamına alınan firmaların destek kapsamına alındıkları tarihten sonra uluslararası pazarlarda rekabet avantajını arttırıcı alanlarda yapacakları ve Müsteşarlık tarafından “yetkilendirilmiş danışmanlık firmalarından” satın alacakları giderler, %50 oranında desteklenmektedir.

TURQUALITY®, Dünya’nın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programıdır. TURQUALITY® ülkemizin rekabet avantajını elinde bulundurduğu ve markalaşma potansiyeli olan ürün gruplarına sahip firmaların, üretimlerinden pazarlamalarına, satışlarından satış sonrası hizmetlere kadar bütün süreçleri kapsayacak şekilde yönetsel bilgi birikimi, kurumsallaşma ve gelişimlerini sağlamak suretiyle uluslararası pazarlarda kendi markalarıyla global bir oyuncu olabilmeleri amacıyla oluşturulmuş destek platformudur.

TURQUALITY® destekleri hakkında detaylı bilgi almak için sayfanın en üst kısmında bulunan TEKLİF İSTE butonuna tıklayarak bilgi ihtiyacınız bizlerle paylaşabilirsiniz. Talebinize ilişkin uzmanlarımız tarafından gerekli değerlendirme yapılarak tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

turquality

TURQUALITY Projesi, Türkiye’nin uluslararası pazarda, kendi markalarıyla ayakta durabilen global bir oyuncu olması amacıyla ve “10 Yılda 10 Dünya markası yaratmak” vizyonuyla oluşturulan bir destek platformudur.

hizmetlerimizi incelemektesiniz. talep oluşturmak için...